کسب درآمد از انتشار تحلیل و سیگنال-کلیک کنید

1402/05/09 | 18:51

در این مقاله قصد داریم به شما کپی ترید در صرافی کوینکس با پلتفرم سیچک را معرفی کنیم.

ویدئو

کپی ترید یا کپی تریدینگ چیست؟

برای فعالیت در بازار های مالی روش های مختلفی وجود دارد. یکی از روش های محبوب کپی ترید می باشد. کپی ترید اجازه می دهد با دانش کم شروع به کسب درآمد کنید. یکی از ویژگی های کپی ترید این است که به شما اجازه می دهد از علم تحلیلگران حرفه ای استفاده کنید.

در این مقاله به شما کپی ترید سیچک را معرفی میکنیم که از صرافی کوینکس پشتیبانی می کند. برای آشنایی بیشتر با خود کپی ترید پیشنهاد میشود مقاله کپی ترید چیست ؟  را مطالعه کنید.

آشنایی با صرافی کوینکس

صرافی کوینکس

صرافی کوینکس توانسته میان ایرانیان طرفداران زیادی پیدا کند. اصلی ترین دلیل این اتفاق پیروی نکردن این صرافی از تحریم های اینترنتی می باشد. سوشال تریدینگ سیچک نیز از این صرافی برای کپی ترید خود پشتیبانی می کند. شما میتوانید معاملات تحلیلگر مورد علاقه خود را در این صرافی به تفکیک معاملات اسپات یا فیوچرز کپی کنید.

اگر شما تحلیلگر هستید، به واسطه سیچک میتوانید خدمات کپی ترید را برای دنبال کنندگان خود پیشنهاد دهید. سیچک ربات تلگرامی نیز دارد که میتوانید از آن برای مدیریت کانال اشتراک خود نیز استفاده کنید. برای آشنایی بیشتر با خدمات سیچک از صفحه امکانات بازدید کنید.

روش کپی ترید در کوینکس

صرافی کوینکس به صورت پیش فرض خدمت کپی ترید را ارائه نمی دهد. پلتفرم های ثالث نظیر سیچک با دریافت API محدود معاملات تحلیلگر مورد علاقه شما را در صرافی برای شما کپی می کند. برای این کار کافیست شما تحلیلگر مورد علاقه خود را از بین تحلیلگران فعال در سیچک انتخاب کنید. سیچک دارای ده ها تحلیلگر از بازار های مختلف است که میتوانید لیست آن ها را در صفحه تحلیلگران مشاهده کنید.

اگر تحلیلگر مورد علاقه شما در سیچک وجود نداشت میتوانید از او دعوت کنید تا به سیچک بپیوندد. ما پذیرای هر تحلیلگری از هر بازاری خواهیم بود.

امنیت کپی ترید

یکی از اصلی ترین مسائل مهم در کپی ترید، بحث امنیت است. پلتفرم سیچک اهمیت ویژه ای به امنیت کاربران داده است. ضمنا دسترسی که شما به سیچک می دهید صرفا دسترسی معامله خواهد بود و نیازی به دسترسی برداشت از حساب نیست.

ویژگی های کپی تریدینگ سیچک 

  • اطلاع رسانی پیامکی در صورت وجود مشکل
  • عدم نیاز به اختصاص زمان در طول روز
  • رعایت کامل و حرفه ای مدیریت ریسک و سرمایه
  • دسترسی راحت و دسته بندی شده به تمامی سیگنال ها در پلتفرم و تلگرام
  • محاسبه گزارش دقیق از عملکرد تحلیلگر و سودآوری حساب شما
  • مطمئن بودن سیستم
  • داشتن منتور اختصاصی

سوالات متداول

1- هزینه کپی ترید پلتفرم سیچک چقدر است؟

سیستم کپی تریدینگ هیچ هزینه ای ندارد! بله هیچ هزینه ای! شما تنها اشتراک تحلیلگر را پرداخت می کنید و ما هیچ هزینه اضافه ای دریافت نخواهیم کرد.

2- امنیت حساب من چطور تامین خواهد شد؟

ما از رابط API که صرافی ها ارائه داده اند استفاده میکنیم . همچنین هنگام دریافت دسترسی تنها دسترسی معامله از شما خواهیم گرفت و شما دسترسی واریز و برداشت به ما نخواهید داد. پس امنیت دارایی های شما تامین خواهد شد. ضمنا ما یوزرنیم و پسورد شما را نخواهیم گرفت.

3- کپی تریدینگ چقدر زمان از من خواهد گرفت؟

هیچ نیازی به صرف زمان نیست. شما بدون دغدغه می توانید به فعالیت های روزانه خود برسید، اگر به هر دلیلی در فرایند ثبت سیگنال ها توسط سیچک مشکلی به وجود بیاید برای شما به صورت خودکار پیامک ارسال خواهد شد. تنها آن زمان بایستی آنلاین شوید و مشکل را دستی حل کنید.

4- آیا برای استفاده از کپی تریدینگ باید سیستم همیشه روشن باشد؟

خیر، برای استفاده از کپی تریدینگ نیازی به روشن بودن سیستم شما نیست و تمامی محاسبات توسط پلتفرم سیچک انجام خواهد شد.

5- چطور باید کوینکسم را به سیچک متصل کنم؟

فرایند اتصال صرافی کوینکس به سیچک بسیار آسان است. کافیست وارد پنل کاربری خود در پلتفرم سیچک شوید،سپس از قسمت تنظیمات کپی تریدینگ فرم را پر کنید . ما در آن قسمت آموزش های لازم را قرار داده ایم.

6- ریسک کپی ترید چقدر است؟

کپی تریدینگ تنها یک ابزار است. شما در حال استفاده از تحلیل های تحلیلگر انتخابی خودتان هستید. اگر آن تحلیلگر عملکرد خوبی داشته باشد شما سود میکنید و در غیر این صورت ضرر خواهید کرد. ریسک شما به علت رعایت حرفه ای مدیریت ریسک و سرمایه کمتر است اما همچنان بازار های مالی ریسک بالایی دارند.

همچنین ما از کپی ترید در صرافی بای بیت و کوکوین نیز پشتیبانی می کنیم.

مراحل فعال سازی کپی ترید

1- ثبت نام در پلتفرم سیچک

ثبت نام بسیار آسان است. شما تنها با وارد کردن شماره خود می توانید ثبت نام خود را تکمیل کنید. کافیست از وارد صفحه ثبت نام(کلیک کنید) شوید

2- انتخاب تحلیلگر

از صفحه تحلیلگران(کلیک کنید) بین ده ها تحلیلگر جستجو کرده و با توجه به کارنامه آن ها و منتور خود یک نفر را انتخاب کنید و اشتراک آن را تهیه کنید.

3- تنظیمات را انجام دهید

وارد صفحه تنظیمات کپی ترید شوید و داده های مربوط به مدیریت ریسک و APIهای صرافی را وارد کنید.

تمام شد. از کپی ترید لذت ببرید

نظرات کاربران

کپچا

کامنتی وجود ندارد

شما بحث را شروع کنید