کسب درآمد از انتشار تحلیل و سیگنال-کلیک کنید

مسابقه ترید سیچک - مسابقه ماهیانه ترید برتر

1402/05/29 | 00:01

یکی از جذابیت های معامله گری برای تحلیلگران شرکت در مسابقات ترید می باشد. این مسابقات به تحلیلگران اجازه می دهد مهارت خود را اثبات کنند و از آن برای جذب سرمایه سرمایه گذاران استفاده کنند.

پلتفرم سیچک یک شبکه اجتماعی مخصوص بازار های مالی یا به اصطلاح سوشال ترید می باشد. سیچک به تحلیلگران اجازه می دهد تحلیل های خود را در معرض نگاه هزاران سرمایه گذار قرار دهند.  این موضوع برای تحلیلگران در برند سازی و جذب مخاطب و البته افزایش درآمد بسیار مفید می باشد.

یکی از فعالیت های اخیر پلتفرم سیچک، برگذاری مسابقات ماهیانه ترید می باشد. تحلیلگران می توانند در این مسابقات شرکت کنند تا علاوه بر دریافت خدمات رایگان سیچک، در یک مسابقه جذاب مهارت خود را به چالش بکشند.

مسابقه ترید چیست؟

مسابقه ترید یک مسابقه مخصوص تحلیلگران بوده که در آن با همکاران خود برای کسب رتبه نخست به رقابت می پردازند. طول این مسابقات از یک هفته تا یک ماه متغیر می باشد و معمولا در بازار ارز دیجیتال یا فارکس برگذاری می شود. البته پلتفرم سیچک از این مسابقات در سه بازار بورس، ارز دیجیتال و فارکس پشتیبانی می کند.

مسابقه ترید در بازار بورس

پلتفرم سیچک به تحلیلگران بازار بورس این فرصت را می دهد که با هم در شرایطی کاملا برابر به رقابت با یکدیگر بپردازند. معمولا پلتفرم های دیگر از بازار بورس پشتیبانی نمی کنند اما شما به عنوان تحلیلگر بازار بورس در سیچک می توانید به رقابت بپردازید.

مسابقه ترید در بازار ارز دیجیتال

یکی از بازار های مورد علاقه تحلیلگران، بازار ارز دیجیتال می باشد. رقابت در این بازار بسیار نفس گیر و پر طرفدار است. اگر شما طرفدار این بازار هستید میتوانید در مسابقه بازار ارز دیجیتال شرکت کنید و مهارت خود را به چالش بکشید.

مسابه ترید در بازار فارکس

ترید در بازار فارکس بسیار لذت بخش خواهد بود. این بازار بزرگ و معتبر تحلیلگران خاص خود را دارد. اگر شما در این بازار ترید می کنید. معاملات خود را ثبت کنید. این موضوع به شما کمک می کند علاوه بر دریافت گزارش دقیقی از عملکرد خود، در یک مسابقه جذاب، مهارت خود را در مقایسه به سایر تحلیلگران بسنجید.

آیا می توان در مسابقات چند بازار شرکت کرد؟

بله، شما میتوانید با یک حساب در چندین بازار تحلیل ثبت کنید، تحلیل های شما توسط سیستم آنالیز می شود و برای هر بازار کارنامه ای مجزا خلق می شود. این کارنامه های ملاک رتبه شما در مسابقات خواهد بود.

مزایا مسابقه ترید در سوشال تریدینگ سیچک

پلتفرم سیچک، یک دستیار فوق العاده برای تحلیلگران می باشد که به آن ها اجازه می دهد از دغدغه های خود کاسته و درآمد خود را افزایش دهند. شما با ثبت نام در این مسابقات می توانید از تمامی امکانات سیچک استفاده کنید، اما به صورت کلی این مسابقات دارای مزایای زیر می باشد:

  • دریافت کارنامه به صورت جزیی و حرفه ای : کارنامه تشکیل شده شما در پلتفرم بسیار حرفه ای می باشد. از آن می توانید برای رزومه و برند سازی خود استفاده کنید
  • در دسترس بودن کارنامه شما از طریق گوگل: کارنامه شما با نام یا لقب شما از طریق گوگل در معرض دید هزاران سرمایه گذار می باشد. کنار کارنامه خود می توانید شبکه های اجتماعی خود را تبلیغ کنید تا علاوه بر برندسازی فردی، جذب مخاطب را نیز تجربه کنید.
  • افزایش درآمد: بر خلاف سایر مسابقات ترید، سیچک یک شبکه اجتماعی مخصوص بازار های مالی می باشد. در این شبکه اجتماعی شما می توانید تحلیل های خصوصی خود را به فروش برسانید و یا دوره آموزشی خود را عرضه کنید. تمامی این خدمات توسط پلتفرم برای شما در دسترس است که اگر کارنامه خوبی داشته باشید اما نتوانید رتبه خوبی در مسابقات بدست بیاورید، باز هم امکان کسب درآمد برای شما وحود دارد.
  • رایگان بودن: تمامی این خدمات برای شما رایگان می باشد. سیچک یک شبکه اجتماعی می باشد و مانند سایر شبکه های اجتماعی، تمامی خدمات پایه پلتفرم رایگان می باشد.
  • شفافیت: در اکثر پلتفرم های برگذار کننده مسابقات ترید، تحلیل های تحلیلگران برتر، قابل مشاهده و راستی آزمایی نمی باشد. در پلتفرم سیچک، تمامی تحلیل ها و سیگنال ها بعد از مشخص شدن نتیجه به صورت عمومی قابل مشاهده و صحت سنجی خواهد بود.
  • استفاده آسان: نیازی به متصل کردن صرافی، متاتریدر یا کارگذاری خود ندارید، تنها کافیست تحلیل های خود را در عرض یک دقیقه در پلتفرم ثبت کنید.
  • فرایند کاملا خودکار: شما تنها سیگنال های خود را ثبت می کنید، تمامی مراحل راستی آزمایی و صحت سنجی توسط سیستم به صورت خودکار انجام داده خواهد شد. سیگنال های ثبتی شما ابتدا در وضعیت« در انتظار نتیجه » قرار می گیرند.در صورتی که قیمت مارکت به نقطه ورود شما برسد وضعیت سیگنال به « در انتظار نتیجه » تغییر می کند. بعد از این مرحله سیستم موفق یا نا موفق بودن تحلیل ها را متوجه خواهد شد و نتیجه را در کارنامه شما ثبت می کند.
  • نتایج لحظه ای: نتایج مسابقه در پلتفرم سیچک به صورت لحظه ای نمایش داده می شود و شما میتوانید بعد از هر سیگنال، تاثیر آن بر رتبه خود را مشاهده کنید و با رقبای خود عملکرد خود را مقایسه کنید.

جوایز مسابقه چیست؟

هدف سیچک از برگذاری مسابقات ترید در بازار ارز دیجیتال، فارکس و بورس، ایجاد فرصت اثبات مهارت و برند ساری برای تحلیلگران می باشد. در بالا راجب مزایای این مسابقات صحبت کردیم. تک تک آن موارد به نوعی جز جوایز این مسابقات می باشند. اما در کنار همه این موارد، نفرات برتر خدمات ویژه پلتفرم را برای ۲ ماه به صورت رایگان دریافت خواهند کرد. در کنار این موضوع، عملکرد تحلیلگر برای موسسات مختلف ارسال خواهد شد که منجر به استخدام و یا جذب سرمایه خواهد شد.

اولین مسابقه ترید کی شروع خواهد شد؟

اولین مسابقه از ۱۰  شهریور ۱۴۰۲ یا ۱ سپتامبر ۲۰۲۳ برگذار خواهد شد. بعد از این تاریخ، به صورت ماهیانه مسابقات برقرار خواهند بود.(بر اساس ماه های میلادی )

شما میتوانید همین حالا ثبت نام کرده و شروع به ساخت کارنامه خود کنید. جای شما در مسابقات خالی می باشد.

شرایط شرکت در مسابقه ترید سیچک

ملاک فقط و فقط کارنامه شماست. هیچ هزینه اولیه برای شرکت و یا آزمونی وجود ندارد!

به رایگان می توانید در سایت سیچک، به عنوان تحلیلگر ثبت نام کنید. بدون احراز هویت می توانید از همان لحظه ثبت نام شروع به ثبت تحلیل های خود در بازار مورد علاقه خود کنید. مسابقات ترید در سیچک به صورت ماهیانه بر اساس ماه های میلادی می باشد. اگر شما بتوانید در صدر لیست تحلیلگران از نظر میزان سود اوری قرار بگیرید، برنده خواهید بود. اگر اواسط ماه در مسابقه شرکت کنید، احتمالا شانس کمتری دارید اما نگران نباشد، خود را برای ماه بعدی آماده کنید.

 

نظرات کاربران

کپچا

کامنتی وجود ندارد

شما بحث را شروع کنید